Wprowadzenie psychuszek jest bardzo prawdopodobne. Niech islamiści zamordują jeszcze kilku ludzi. Wiadomo, czyją opinią będą kierować się politycy przy podejmowaniu decyzji – opinią fachowców. A pod czyim naciskiem się znajdą? Pod naciskiem porządnych, spokojnych poddanych Jej Królewskiej Mości, pragnących być zabezpieczonymi przed wszystkim w ogóle, a przed fanatykami w szczególności. Furda jakieś tam „prawa człowieka”, gdy chodzi o bezpieczeństwo naszych gardeł… O tym wszystkim można przeczytać pod tym adresem: http://tiny.pl/hsr5m.

Jednak muzułmańskie dekapitacje to tylko – jak napisałem na początku – znakomity pretekst dla Oświeconych, by rozbudowywać sowiecki system w opanowanej przez unijnych federastów Europie. Pani dr Taylor wyjaśnia to dobitnie: „Nie mówię wyłącznie o oczywistych kandydatach do kuracji, jak radykalny islam czy niektóre ekstremistyczne kulty, ale także np. o poglądzie, że w porządku jest bić dzieci. Takie poglądy są bardzo niebezpieczne, ale nie są zwykle kategoryzowane jako choroba psychiczna”.

Cóż, kiedyś za chorobę psychiczną uważano np. homoseksualizm. Niestety, dziś nie jest to choroba, lecz postępowa metoda uprawiania seksu – i psychiatrzy stracili niektóre warsztaty pracy. Teraz mogą się odkuć na leczeniu chorych psychicznie mam dających dzieciom klapsy. Jest ich zresztą znacznie więcej niż homosiów.

A postępowi politycy wykorzystają oczywiście każdą okazję, by umocnić swoją władzę nad ludźmi i odesłać na bezpieczny margines wszystkich, którym nie podoba się eurosocjalizm.

Przypominam, że już kilka lat temu pisałem, iż na razie Unią rządzą „bolszewicy”. Jednak za ich plecami najprawdopodobniej już czai się jakiś Stalin, który wykorzysta trudności, by stworzyć system Żelaznej Stopy gniotącej każdego obywatela Unii. Wydaje się, że zagrożenie ze strony islamistów może spowodować, iż obywatele Unii będą na takiego kandydata na Stalinka patrzeć bardzo życzliwie.
Do tej pory z Wolnego Świata, czyli z Białorusi, wyłącznie przemycaliśmy żarówki, termometry. Teraz unijne służby graniczne zaczną wyłapywać zboczonych, czyli karzących dzieci klapsami, rodziców pragnących uciec na Białoruś przed kuracją w najnowocześniejszych przecież unijnych ośrodkach psychiatrycznych.

Przypominam, że władze niemieckiego eurostanu wystąpiły do USA o ekstradycję rodziców, którzy uciekli do Ameryki, by nie musieć kształcić dzieci w niemieckich szkołach – gdzie, przypominam, od czwartego roku życia będzie się uczyć dzieci onanizmu i homoseksualizmu.

I Oświeceni mają sporą szansę, że postępowe sądy amerykańskie przychylą się do ich wniosku. Tak więc czuj duch! Pętla na naszych szyjach zaczyna się zacieśniać. Jeszcze dojdzie do tego, że będziemy z nadzieją patrzeć na to, by wyznawcy Proroka przyszli i popodrzynali gardła tym wszystkim federastom. I przywrócili w okupowanej przez nich Europie normalność.

Ostatecznie – cytuję za Wikipedią historię Hiszpanii: „Tariq ibn Zijad dotarł do Barcelony, a Mojżesz ibn Nusair po zdobyciu Saragossy wkroczył do Galicji. Przez następne 50 lat panował chaos na szczycie władzy. Mimo to podbitej ludności żyło się lepiej niż w państwie wizygockim, nawet jeśli pozostała przy wierze chrześcijańskiej. Państwo muzułmańskie było sprawniejsze, a kraj stawał się bogatszy”.

A trudno o mniej sprawne państwo niż Unia Europejska!

7 KOMENTARZE

  1. O! Czyli rozumiem, że w pierwszej kolejności będą zamykać katolików, gdyż muslimów się boją, a Żydów nie wypada bo to niepoprawne politycznie.

  2. przeciez to nic nowego , czolowi noblisci USA, GB i innych krajow pierwszych 30 -tu lat XXw to byli teoretyczni globalni ludobojcy, oni podsuwali pomysly jakie badania przeprowadzac i jak wykanczac ludzi, to oni tez mowili kto jest czlowiekiem , a kto nie. To lewacy, komunisci, liberalowie przescigali sie w tworzeniu odpowiedniego czlowieka poslusznego ideologi czystej rasy. Ta idiotka tylko wygrzebala dokumentacje z oxfordzkiego skladziku, zdmuchnela kurz i przyswoila sobie wiedze, ktora juz w dziecinstwie slyszala podczas rozmow w swoim rodzinnym domu.

  3. Teoretycznie takie prawo obejmie tez komunistow. A tak na powaznie to totalitaryzm powraca szybkimi krokami do Europy. Tym razem do Zachodniej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here