Porównywanie się z Adolfem Hitlerem jest dla polityków naszego kręgu cywilizacyjnego jak pocałunek śmierci. Daleko od nas, ale w kraju, który jest słusznie uważany za jedną z ostoi katolicyzmu, znalazł się polityk bardzo wysokiej rangi, który nie tylko nie potępia Hitlera, ale jawnie powiedział, że chce go naśladować. To prezydent Filipin, Rodrigo Duterte.

W końcu września 2016 roku filipiński prezydent powiedział: „Niemcy miały Hitlera, a Filipiny będą miały…” – po czym palcem wskazał na siebie. Ta szokująca wypowiedź odnosi się do eksterminacji handlarzy narkotyków, narkomanów i całego narkobiznesu, z którym Duterte walczy od lat, od czasu kiedy był burmistrzem miasta Davao. Duterte następnie dodał, że „będzie szczęśliwy, jeśli uda mu się wymordować miliony narkomanów i handlarzy narkotyków”. Prezydent nawet dokładnie określił, jaką liczbę ludności chce pozbawić życia. „Hitler zamordował 3 miliony Żydów (…). W naszym kraju są 3 miliony narkomanów” (faktyczna liczba ofiar Holokaustu to 6 mln Żydów).

Sam z dumą powiedział, że w okresie kiedy był burmistrzem Davao, był przez lokalnych krytyków określany jako „kuzyn Hitlera”. Te szokujące zdania nie zostały wypowiedziane przez jakiegoś dyktatora z bantustanu czy politycznego psychola w rodzaju Idiego Amina, lecz przez demokratycznie wybranego prezydenta. Nic dziwnego, że wywołały polityczną burzę w świecie.

Zaprotestowali Niemcy oraz oczywiście Żydzi. Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów, Ronald Lauder, zażądał przeprosin i określił wypowiedź Duterte jako odrażającą. Prezydent szybko się zreflektował i przeprosił żydowską społeczność za to porównanie, wyjaśniając, że nie miał zamiaru naruszyć pamięci 6 milionów zamordowanych Żydów. Jednakże myliłby się ktoś zakładający, że Duterte zrezygnował tego powodu ze swoich metod rozprawy ze światem narkotyków. Prezydencki rzecznik, Ernesto Abella, potwierdził, że prezydent nadal uważa, iż zabicie 3 milionów handlarzy narkotyków i narkomanów byłoby rzeczą słuszną. Rzecznik dodał, że ta bezlitosna walka ma na celu uwolnienie przyszłych pokoleń Filipińczyków od tej straszliwej plagi.

Kim jest Duterte

Warto poświęcić kilka słów prezydentowi Duterte, ponieważ jest on nie tylko wyjątkowo niekonwencjonalnym przywódcą – zarówno w dobrym, jak i przede wszystkim złym tego słowa znaczeniu. Jest także przedstawicielem nowej generacji polityków, którzy coraz częściej będą zdobywali władzę w różnych krajach. To politycy, którzy mówią „nie” bełkotowi politycznej poprawności i władzy skostniałej oligarchii, ukrywającej się za parawanem wzniosłych słów o demokracji i równości. To politycy, którzy będą chcieli wyprowadzić swoje kraje z kryzysu trwającego w świecie z większym lub mniejszym natężeniem od 2008 roku. To oni wypowiadają wojnę tej lewicowo-liberalnej oligarchii, która swoimi nieudolnymi i chciwymi rządami wpędziła niemal cały świat w ów kryzys. Nie znaczy to, że sami są postaciami bez skazy. Nieraz jest wręcz odwrotnie. Duterte budzi swoimi wypowiedziami ogromne kontrowersje. Podczas kampanii prezydenckiej używał brudnych trików. Przypisał premierowi Singapuru rzekomą pochwałę swojej osoby, wulgarnie dowcipkował na temat australijskiej misjonarki zgwałconej i zamordowanej przez islamskich terrorystów, groził że zerwie stosunki dyplomatyczne z USA i z Australią, nazwał papieża „skur***”.

Duterte pochodzi z biednego południa Filipin. Jego ojciec był tam gubernatorem jednej z prowincji na wielkiej wyspie Mindanao, a on sam przez wiele lat sprawował funkcję wiceprokuratora, wiceburmistrza i burmistrza największego miasta tej wyspy, Davao. Tam dał się poznać jako bezwzględny pogromca narkotykowej mafii, nazywany „filipińskim Brudnym Harrym” lub „The Punisher”. Podczas jego długich rządów zginęło w mieście, jak się ocenia, 1,5 tysiąca osób – zlikwidowanych zarówno przez policję, jak i przez jego zwolenników. To głównie narkotykowi dilerzy i narkomani oraz uliczne dzieci. Duterte jednak stał się znany na Filipinach nie tylko z tego powodu. Odniósł bowiem wiele sukcesów w przekształcaniu Davao w ośrodek o charakterze wielkomiejskim, za co on i miasto zostali wyróżnieni zarówno przez krajowe, jak i zagraniczne gremia. Umiał też się dogadywać z mniejszością muzułmańską.

Aż czterech kolejnych prezydentów Filipin proponowało mu stanowisko ministra spraw wewnętrznych (Interior Secretary), lecz zawsze odmawiał. Sam też specjalnie nie krył się z poparciem dla pozaprawnych rozpraw z przestępczym światem. „Egzekucje są najlepszym sposobem, żeby zgnieść przestępczość”, „Jeśli działasz nielegalnie w moim mieście, jeśli jesteś przestępcą lub członkiem syndykatu, który żeruje na niewinnych ludziach w mieście, to dopóki jestem burmistrzem, jesteś usankcjonowanym celem zamachu” – to tylko niektóre wypowiedzi ówczesnego burmistrza Davao.

Wojny Duterte

Wojna ze światem narkotyków, nie będąca jedyną wojną prezydenta, przyniosła mu ogromną popularność w całym kraju. Dzięki temu wygrał wybory prezydenckie z ogromną przewagą nad kandydatem filipińskiego establishmentu, Manuelem („Mar”) Roxasem, wnukiem jednego z poprzednich prezydentów. Niemal od początku prezydentury wydał wojnę narkotykowym kartelom, urzędnikom stojącym za tym handlem, skorumpowanym policjantom i narkomanom. Ocenia się, że od czasu objęcia prezydentury przez Rodrigo Duterte, co nastąpiło dokładnie w połowie tego roku, na ulicach zginęło już około 4 tysięcy osób, z czego 1/3 to ofiary akcji policji, która strzela do wytypowanych osób bez ostrzeżenia. 2/3 to ofiary „niewyjaśnionych okoliczności” lub „nieznanych sprawców”. Tak się eufemistycznie określa ofiary samosądów ulicznych dokonywanych przez „obywatelskie” szwadrony śmierci, które otrzymały od prezydenta wolną rękę w likwidowaniu handlarzy narkotyków i przeważnie bezdomnych narkomanów.

CZYTAJ DALEJ

8 KOMENTARZE

 1. (faktyczna liczba ofiar Holokaustu to 6 mln Żydów-[żyd pisze się z małej litery!]).< kłamstwo panie Tomaszewski, w całej Europie było ich w 1939 3 mln! Piszesz pan brednie.

 2. Tomaszewski poczytaj sobie dokumenty o Auschwitz MCK, dostępne w necie, to nie będziesz wtedy bzdur o żydach wypisywał o jakimś holokicie i 6 mln, które nagle zmalały do ok.700 tys! No i doucz się analfabeto, że Polak, Anglik, etc. czy Izraelczyk pisze się z dużej litery a żyd zawsze z małej. Polecam dziennikarzyno od siedmiu boleści: Patton zamordowany przez koczowników http://wolna-polska.pl/wiadomosci/patton-zamordowany-koczownikow-2017-09 [Konflikt między żydostwem i Pattonem narastał, kiedy generał odmówił usuwanie niemieckich cywilów z domów po to, by zasiedlić je „przesiedleńcami.” Większość z nich stanowili Żydzi, którzy nigdy nie byli „przesiedleńcami,” lecz raczej tłumnie przybywali do Niemiec z Rosji i Polski.]

 3. Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana. W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina.
  https://wirtualnapolonia.com/2014/08/18/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-ze-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana/

  Ps…W Auschwitz nie zginą ani jeden żyd!!!
  Był to obóz pracy, zaplecze siły roboczej dla zakładów chemicznych, tam byli wyłącznie Polacy i inne pracowite nacje. Oni umierali z wycieńczenia, chorób i niedożywienia. To nawet opisuje i omawia w filmach nomem omen uczciwy żyd z USA, jest w internecie, mam na dysku, jak znajdę to wkleję. W obozach dla żydów: W dokumentach MCK w Szwajcarii widnieje liczba ok. 300 tys, zmarłych z powodu chorób, tyfusu, etc..wycieńczenia pracą, etc. Te dokumenty są dostępne w internecie. Pytanie skąd wzięło się 6, potem 4, potem 1.6, a ostatnio ok. 1 mln? Czyli reszta posiadła dokumenty pomordowanych Polaków, jak i banderowcy niedobici z Ukrainy, i rozlazła się po Polsce. Część z nich wyjechała/młodzi budować Izrael, lub w świat, starzy pozostali, więc mamy tego miotu teraz jak Szurmiej mówi 4 mln, + ci co cichcem powrócili z Izraela, lub ich pomiot bo tam zasiedlali kibuce i musieli rękami nie głową pracować, no i w kibucu urodziłeś się i w kibucu umierałeś, więc ich potomkowie wracają. Mówi się o liczbie żydów w Polsce liczącej ok. 6 mln! Także dokumenty gen. Pattona, Departamentu Stanu, mówią o nieistnieniu komór gazowych w Dachau i innych obozach. Można znaleźć to także w internecie. + pouczające komentarze pod linkiem. Polecam.

 4. Cywilizację ŚMIERCI zbudowali żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar) Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów

  Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród. Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

  „Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!”

  Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie a nie żydzi z NKWD. Podobną taktykę stosuje zło przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów. Czyste ZŁO rozgrywa gojów jak chce.

  Przypomnienie: Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. „Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej.”

  Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów:

  Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar). ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń – odcinając głowę od tułowia Narodu.

  Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu czyniąc pozostawiony przy życiu „najgorszy” element całkowicie poddany woli i kaprysom bezwzględnego pasożyta który zyskawszy monopol na prawdę mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

  W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

  Niewolników, których główną rozrywką ma być ubliżanie i wygrażanie „okradającemu” narody Kościołowi i „złodziejowi” Rydzykowi. – Przeraża mnie każda żydokomusza religia która wysuwa fanatyczne żądania lub twierdzenia, argumentując to wolą ludu.

  „Czy wolno zabijać kobiety i dzieci gojów? (…) Gojów najlepiej zabić, wężom najlepiej rozwalić czaszkę” Źródło: Izrael Szahak – Żydowskie Dzieje i Religia. Chyba teraz łatwiej zrozumieć Holokaust gojów w XX wieku, łączenie przeszło 100 mln wymordowanych gojów. Całość tu: http://lustro-blizna.blogspot.co.uk/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html?m=1

 5. Rozkoszna dupa Lenina

  rozdzial-v-rozkoszna-dupa-lenina

  [Słyszałem o dokumentach na temat perwersji u „wodzów rewolucji” od dysydentów rosyjskich z kręgu Sacharowa w Dubnej i w Moskwie w latach 70-tych. Potem w Paryżu, w latach późnych 80-tych, w kręgach postępowych intelektualistów. Odrzucała mnie perspektywa wczytywania się w tę obrzydliwość. Jednak obecnie, wiek cały po tych (już udokumentowanych) FAKTACH, trzeba do tej sprawy wrócić, bo skutki tej piekielnej rozpusty (polityczne, społeczne) odczuwamy do dziś. Baronowie francuscy świńtuszyli w XVIII wieku z nudów, z ciekawości. Dopiero później zostali wciągnięci w rozpustę rytualną (loże satanistyczne). Tu, u „wodzów rewolucji” rozpusta rytualna była środkiem do niszczenia narodów, wyrazem ich wiary w triumf ZŁA. Osoby delikatniejsze psychicznie ostrzegam przed czytaniem tego tekstu.

  Por. też Wiara a wiedza – a CzK i Lenin czyli wstrząsające opowiadanie z książki Vladimira Volkoff, „Kroniki anielskie”, http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1471&Itemid=46 MD]

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5084&Itemid=129

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here